Умови

проведення рекламної акції «Подарунки до 2-річчя JR»

 

 1. Загальні положення.

1.1. Рекламна акція «Подарунки до 2-річчя JR» (далі також – «Акція») проводиться одноразово за розпорядчим актом ТОВ «Альфа-Метал-Компані», ідентифікаційний код 34202711, (далі також – «Продавець»), та є елементом маркетингової політики підприємства. Дата та час проведення розіграшу анонсується в профілях Продавця в соціальних мережах Instagram: @johnrichmond_ua, @johnrichmondkids_ua.

1.2. Участь в Акції мають право приймати дієздатні фізичні особи – громадяни України (далі – «Учасники Акції»).

1.3. Під виграшом подарунку розуміється право придбати товар за 1 гривню.

1.4. Перелік товарів, які розігруються в акції: футболки «John Richmond» (далі також – «Подарунок»). Кількість Подарунків обмежена 15 одиницями. Продавець залишає за собою право замінити Подарунок на аналогічний у випадку виявлення браку, обирати якій різновид Подарунку отримує переможець, а також самостійно визначати розмірний ряд Подарунків.

1.5. Подарунок не підлягає обміну на грошовий еквівалент або товар.

1.6. Учасник Акції має право отримати виграний Подарунок протягом 30 днів за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера», магазин «John Richmond».

1.7. У випадку незгоди Учасника Акції отримати Подарунок на викладених Умовах, прострочення вказаного в п. 1.6 строку, Учасник Акції вважається таким, що відмовився від отримання Подарунку.

 

 1. Умови проведення акції.

2.1. Учасник акції повинен бути зареєстрований в соціальній мережі Instagram та Facebook, мати відкритий профіль.

2.2. Для участі в Акції, необхідно одночасно виконати наступні умови: в період з 06.10.2020 року по 11.10.2020 року придбати в магазині «John Richmond» за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера» товарів на загальну суму не менш 10000,00 грн.; власноруч заповнити Анкету для участі в розіграші; бути підписаним на аккаунти Продавця в соціальних мережах Instagram: @johnrichmond_ua, @johnrichmondkids_ua та Facebook https://www.facebook.com/JohnRichmondUA/

2.3. Розіграш проводиться серед заповнених учасниками анкет 11.10.2020 року о 16:00 з використанням лототрону за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера», магазин «John Richmond».

2.4. Трансляція розіграшу буде проходити в прямому єфірі в аккаунті Продавця соціальній мережі Instagram @johnrichmond_ua.

2.5. Повідомлення переможцям Акції здійснюється за контактними даними, вказаними Учасниками Акції в анкетах. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за належність та дійсність викладених в анкетах контактних даних та погоджується із прийняттям на себе всіх негативність наслідків у випадку помилок або неправдивих відомостей.

2.6. Строки проведення Акції: з 06.10.2020 року по 11.10.2020 року.

2.7. Учасники Акції самостійно оплачують будь-які витрати, здійснені ними для участі в Акції.

2.8. Інформування щодо умов Акції, будь-яких змін до них здійснюється на офіційному сайті Продавця https://johnrichmond.com.ua/. Продавець залишає за собою право здійснювати будь-які зміни щодо умов проведення акції.

2.9. Продавець має право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання Умов.

2.10. Персональні дані, отримані за наслідками цієї Акції відносяться до інформації з обмеженим доступом та обробляються Продавцем з дотриманням встановлених законом вимог з метою проведення Акції.

2.11. У випадку виникнення у учасників Акції будь-яких питань відносно використання персональних даних, вони мають право звернутися до Продавця за телефоном +380990075477 (тарифікація згідно умов оператора Споживача) або електронною поштою info@johnrichmond.com.ua для отримання роз’яснень. За відсутності такого звернення Продавець вважає, що учасниками надано згоду на обробку персональних даних відповідно до цих Умов без будь-яких уточнень та вимог.

2.12. Продавець не несе відповідальності за зазначення учасниками неправдивих відомостей для участі в Акції, в тому числі, але не виключно, використання персональних даних третіх осіб.

 

Реквізити Продавця: 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 8Д. Ідентифікаційний код 34202711. Витяг з реєстру платників ПДВ №1610134502833. ІПН: 342027112337. р/р UA523204780000026004924861129 в АБ «УКРГАЗБАНК», м. Київ., тел. (044) 498 12 69, електронна пошта info@johnrichmond.com.ua.


ФОТОСЕСІЯ та Сертифікат в подарунок

Умови

проведення рекламної акції «Сертифікат на 5000 або Фотосесія на двох John Richmond Mood SS20»

 1. Загальні положення.

1.1. Рекламна акція «Сертифікат на 5000 або Фотосесія на двох John Richmond Mood SS20» (далі також – «Акція») проводиться одноразово за розпорядчим актом ТОВ «Альфа-Метал-Компані», ідентифікаційний код 34202711, (далі також – «Продавець») та є елементом маркетингової політики підприємства. Розіграш проводиться 13.02.2020 року серед користувачів соціальної мережі Instagram, що прийняли участь в Акції та виконали її умови. Час розіграшу анонсується в профілях Продавця @johnrichmond_ua, @johnrichmondkids_ua в день проведення акції.

1.2. Право на участь у фотосесії разом із ще однією людиною, обраною на власний розсуд, надає паперовий документ, виготовлений поліграфічним способом що містить назву «Фотосесія John Richmond Mood SS20», ім’я переможця Акції та ідентифікуючий qr-код (далі також – «Картка»). Правила користування Карткою викладені в цих Умовах.

1.3. Правила використання сертифікату на 5000 грн. (далі також – «Сертифікат») розміщені на офіційному сайті Продавця https://johnrichmond.com.ua/.

1.4. Участь в Акції мають право приймати дієздатні фізичні особи – громадяни України.

1.5. Сертифікат та Картку можна використати лише один раз.

1.6. Про час та умови проведення фотосесії переможця Акції повідомляють письмово за 7 (сім) календарних днів до проведення за контактними даними, наданими переможцем, а саме: в особистих повідомленнях соціальної мережі Instagram та за телефоном, наданим переможцем.

1.7. У випадку неявки переможця Акції у обумовлені час та місце, право на участь у фотосесії вважається використаним.

1.8. Право на участь у фотосесії, що підтверджується Карткою, не підлягає обміну на грошовий еквівалент або товар.

1.9. Право на участь у фотосесії може бути використане лише переможцем Акції особисто разом із прямо вказаною ним третьою особою, та не підлягає переданню іншій особі.

 1. Умови проведення акції.

2.1. Учасник акції повинен бути зареєстрований в соціальній мережі Instagram, мати відкритий профіль та бути підписаний на аккаунти Продавця: @johnrichmond_ua, @johnrichmondkids_ua.

2.2. Для участі в Акції, учаснику необхідно поставити «лайк» публікації офіційного аккаунту Продавця @johnrichmond_ua за посиланням https://www.instagram.com/p/B8QvetDBA4U/?igshid=1h8pk1qyek1hz, та здійснити в коментарях до вказаної публікації дієве посилання на профіль в мережі Instagram третьої особи, що прийматиме участь у фотосесії разом з учасником. Кількість коментарів не обмежена. Відмічати той самий профіль більш, ніж один раз не можна. Коментар не повинен порушувати діюче в Україні законодавство та політику мережі Instagram. У випадку невідповідності коментаря вказаній умові, Продавець не несе відповідальності за видалення коментарю.

2.3. Приймаючи участь у Акції, учасник підтверджує, що надає згоду на перегляд відомостей його профілю в Instagram, а також посилання на нього під час оголошення переможця Акції. Здійснюючи посилання на профіль третьої особи учасник підтверджує, що умови Акції доведені ним до третьої особи та вона не має претензій до посилання на нього під час участі в Акції. Продавець не несе відповідальності перед третьою особою за посилання не неї, здійснене учасником під час участі в Акції.

2.4. Строки проведення Акції: з 07.02.2020 року по 13.02.2020 року.

2.5. Дата проведення розіграшу 13.02.2020.

2.6. Переможець обирається за допомогою генератора випадкових чисел електронного ресурсу lizaonair.com. Результати процедури визначення переможців Акції є остаточними й оскарженню не підлягають. В першу чергу розігрується Сертифікат, в другу чергу – Картка.

2.7. В акції розігруються один Сертифікат та одна Картка.

2.8. Сертифікат та Картка отримуються переможцем Акції виключно особисто за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера», магазин «JOHN RICHMOND» протягом 5 робочих днів з дати завершення розіграшу. Працівники Продавця підтверджують особу переможця згідно паспорту, належність особі профілю в мережі Instagram, телефону особи. Переможці під час отримання Сертифікату та Картки надають Продавцю посвідчені особисто копії паспорту та облікової картки платника податків. Переможець, що отримує Картку додатково надає Продавцю письмову згоду на публікацію зображення фізичної особи, його зміну, розповсюдження (далі також – «Згода»), та зобов’язується забезпечити підписання аналогічної Згоди запрошеною ним третьою особою. У випадку відмови надати вказані документи, або підписати Згоду (забезпечити її підписання), переможець вважається таким, що відмовився від отримання Сертифікату або Картки, а Продавець визначає переможця повторно, серед осіб, що прийняли участь в Акції. У випадку неявки за Сертифікатом або Карткою у встановлений строк, Сертифікат або Картка вважаються використаними.

2.9. У випадку, якщо переможець Акції не забезпечив наявність другої особи на фотосесії або особа не надала Згоду, така участь жодним чином не компенсується, а право на участь у фотосесії вдвох вважається використаним.

2.10. Учасники самостійно оплачують будь-які витрати, здійснені ними для участі в Акції.

2.10. Інформування щодо умов Акції, будь-яких змін до них здійснюється на офіційному сайті Продавця https://johnrichmond.com.ua/. Продавець залишає за собою право здійснювати будь-які зміни щодо умов проведення акції.

2.11. Повідомлення про проведення Акції здійснюється за офіційними аккаунтами Продавця в соціальних мережах @johnrichmond_ua, @johnrichmondkids_ua, https://www.facebook.com/JohnRichmondUA/.

2.12. У випадку якщо Картка або Сертифікат будуть повернуті внаслідок відмови від отримання або прирівняних до неї причин, вони не можуть повторно вимагатися переможцем та вважатимуться використаними.

2.13. Продавець залишає за собою право відмовити у видачі Сертифікату або Картки у випадку, якщо переможець надав недостовірну та/або неповну інформацію для одержання Картки або Сертифікату, або порушив всі або частину інших положень цих Умов або чинне законодавство України. Такі дії прирівнюються до відмови переможця від Сертифікату або Картки.

2.14. Продавець має право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання Умов.

2.15. Факт отримання Сертифікату або Картки та передачі копій документів, передбачених цими правилами, означає беззаперечне прийняття переможцем цих Умов та обов’язок їх дотримуватися, в тому числі надання згоди на обробку персональних даних.

2.16. Персональні дані, отримані за наслідками цієї Акції відносяться до інформації з обмеженим доступом та обробляються Продавцем з дотриманням встановлених законом вимог з метою проведення Акції.

2.17. У випадку виникнення у учасників Акції будь-яких питань відносно використання персональних даних, вони мають право звернутися до Продавця за телефоном +380990075477 (тарифікація згідно умов оператора Споживача) або електронною поштою info@johnrichmond.com.ua для отримання роз’яснень. За відсутності такого звернення Продавець вважає, що учасниками надано згоду на обробку персональних даних відповідно до цих Умов без будь-яких уточнень та вимог.

2.18. Продавець не несе відповідальності за зазначення учасниками неправдивих відомостей для участі в Акції, в тому числі, але не виключно, використання персональних даних третіх осіб.

 1. Умови проведення фотосесії.

3.1. Участь у фотосесії передбачає підбір за допомогою стиліста, одягу, взуття та аксесуарів в кількості, достатній для створення 3 образів на кожну особу. Переможець Акції та залучена ним третя особа за результатами фотосесії отримують по 5 оброблених фотографій в електронному вигляді. Права інтелектуальної власності на всі фотографії та відео за участю переможця Акції та залученої ним третьої особи належать Продавцю з моменту їх створення.

3.2. Весь одяг, взуття та аксесуари є новими, з маркуванням та етикетками. Учасникам фотосесії необхідно повернути під час зміни образу, наданий одяг, взуття та аксесуари у тому самому стані, в якому вони були передані. У разі часткового або повного пошкодження наданих товарів з вини Переможця Акції або залученої ним третьої особи, вартість пошкоджених товарів підлягає відшкодуванню в повному обсязі.

3.3. Фотосесія учасників триває 2 години протягом одного дня, визначеного Продавцем. Дата та час початку фотосесії визначається Продавцем та повідомляється Переможцю Акції.

3.4. На фотосесію надаються виключно товари з колекції SS20 (Весна/Літо2020).

3.5. Результати фотосесії будуть відібрані, оброблені та можуть бути розповсюджені публічно в соціальних мережах Продавця та його партнерів та на офіційних сайтах:

 • Сайт та інтернет-магазин https://johnrichmond.com.ua/
 • Instagram @johnrichmond_ua
 • Instagram @johnrichmondkids_ua
 • Instagram @manufacturaoutletvillage
 • Facebook https://www.facebook.com/JohnRichmondUA/
 • ТРЦ «Атмосфера» https://www.facebook.com/AtmosferaTRC/
 • Instagram @atmosfera.kiev,

про що кожен учасник фотосесії надає письмову згоду.

Реквізити Продавця: 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 8Д. Ідентифікаційний код 34202711. Витяг з реєстру платників ПДВ №1610134502833. ІПН: 342027112337. р/р UA523204780000026004924861129 в АБ «УКРГАЗБАНК», м. Київ., тел. (044) 498 12 69, електронна пошта info@johnrichmond.com.ua.

Select language: EN IT RU UK
JOHN RICHMOND © 2020 ALL RIGHTS RESERVED