ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Цим документом ТОВ «Альфа-Метал-Компані» направляє необмеженому колу осіб, що мають цивільну дієздатність, публічну пропозицію (оферту) приєднатися до викладеного нижче Договору приєднання (далі – «Договір») на наступних умовах:

Терміни та визначення.

Відділення доставки – відділення кур’єрської служби «Нова пошта»

Продавець – ТОВ «Альфа-Метал-Компані»

Товар – моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети, що пропонуються до продажу в Інтернет – магазині, або вже придбані Покупцем у Продавця дистанційним способом.

Сайт – johnrichmond.com.ua

Інтернет – магазин – магазин створений для укладення договорів роздрібної купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним засобом продажу товару.

Покупець – повнолітня дієздатна особа, яка приєдналася до Договору шляхом виконання передбачених Договором дій з метою купівлі Товарів для особистого використання, що не пов’язано з підприємницькою діяльністю.

Замовлення – належним чином оформлений запит на придбання та доставлення за обраною Покупцем адресою Товарів, що обрані в Інтернет-магазині.

Правила – порядок доставки та оплати Товарів, умови повернення, що розміщені на Сайті.

Товар – товари, що реалізуються Продавцем в Інтернет-магазині, розміщеному на Сайті.

 1. Укладення договору

1.1. Реєстрація на Сайті шляхом заповнення форми, що розміщена на Сайті, та/або підтвердження замовлення на Сайті підтверджують прийняття Покупцем оферти, правил, що розміщені на всіх розділах Сайту та укладення між Покупцем та Продавцем Договору.

1.2. Здійснивши реєстрацію, Покупець підтверджує, що вказані ним відомості (П.І.Б., мобільний телефон, електронна пошта та ін.) є достовірними, а також передає Продавцю свої персональні дані та надає згоду на їх обробку, зберігання і використання, в тому числі третіми особами, які залучаються для виконання умов Договору, згідно норм чинного законодавства та Політики конфіденційності і Продавця.

1.3. Строк дії договору становить період часу з моменту укладання Договору до виконання Продавцем обов’язку з передачі Товару та виконання Покупцем обов’язку з оплати Товару.

 1. Предмет договору. Умови придбання

2.1. В Інтернет-магазині Товар пропонується Покупцям в каталозі, що містить перелік Товарів доступних до продажу. Кількість Товару обмежена.

2.2. Товар може пропонуватися на акційних умовах, тобто додатково, крім правил, встановлених цим Договором та розміщених в інших розділах сайту, Покупець приймає, а Продавець інформує, що:

– Продавцем пропонується певний асортимент, що має конкретизовані характеристики;

– акційні умови діють протягом встановленого Продавцем проміжку часу;

– строк доставки товару може збільшуватися від встановленого цим договором до 7 робочих днів;

– якщо в процесі обробки товару для відправлення Продавцем самостійно буде виявлено брак товару, Продавець має право відкоригувати замовлення, виключивши з нього браковану річ.

2.3. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

2.4. Обов’язок Продавця доставити Товар у Відділення доставки виникає з моменту підтвердження Замовлення Покупцем, обов’язок Покупця оплатити Товар виникає в момент доставлення Товару у Відділення доставки або кур’єром. Обов’язок Продавця передати Товар виникає з моменту здійснення Покупцем оплати за Товар. Обов’язок Покупця забрати Товар виникає з дати доставлення Товару до місця доставки. У випадку, якщо Покупець не забрав Товар протягом 5 календарних днів з Відділення доставки або не отримує його у кур’єра, Продавець набуває права відмовитися від договору купівлі-продажу.

2.5. Договір вважається виконаним в повному обсязі без взаємних претензій у Сторін після отримання Товару Покупцем під підпис. Для отримання Товару Покупець повинен пред’явити документ, що посвідчує особу.

 1. Порядок оформлення та виконання замовлення

3.1. Покупець самостійно здійснює замовлення в Інтернет-магазині шляхом реєстрації та авторизації на Сайті та вибір Товару через форму «кошика», або замовляє товар по електронній пошті, або за номером телефону, вказаному в розділі контактів Інтернет – магазину.

3.2. Під час реєстрації Покупець ознайомлюється з Правилами та порядком здійснення покупок в Інтернет-магазині, що розміщені на всіх сторінках та розділах Сайту.

3.3. Здійснивши реєстрацію або оформивши замовлення, Покупець підтверджує, що вказані ним відомості (П.І.Б., мобільний телефон, електронна пошта та ін.) є достовірними, він є дієздатним та повнолітнім, а також передає Продавцю свої персональні дані та надає згоду на їх обробку, зберігання і використання, в тому числі третіми особами, які залучаються для виконання умов Договору.

3.4. Дані Покупця, що використовуються в подальшому при здійсненні та/або виконанні його замовлень, зберігаються Продавцем і відображаються в розділі «Особистий кабінет», а також вказуються у товаросупровідних документах на Товар.

3.5. Інформація про Продавця вказується в супровідних документах, що підтверджують факт передачі товару (послуги) Покупцеві, та не потребують додаткового скріплення підписами.

3.6. Для виконання отриманого замовлення або інших дій, що зумовлені замовленням, зокрема, але не виключно, зарахування коштів за повернутий товар, оплата товару за допомогою банківської картки тощо, Продавцю можуть знадобитися додаткові відомості про Покупця

3.7. Строк формування замовлення до 2 робочих днів з моменту оформлення. В разі, якщо замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня.

3.8. Замовлення вважається прийнятим до виконання, після отримання Покупцем повідомлення по телефону, вказаному при реєстрації або оформленні замовлення з підтвердженням факту прийняття замовлення.

 1. Порядок оплати замовлення

4.1. Ціна Товару вказана та оплачується в гривні та не включає вартість доставки.

4.2. Покупець оплачує замовлення накладним платежем при отриманні замовлення в представництві служби доставки або при доставці кур’єром.

 1. Строк, вартість і умови доставки замовлення

5.1. Доставка замовлення до відділення доставки виконується силами та за рахунок Продавця. Кур’єрська адресна доставка оплачується за тарифами служби доставки, якщо інше не передбачене Договором або діючим законодавством. Строк доставки складає до 5 робочих днів, якщо інший строк не погоджено сторонами, або не витікає з умов цього Договору.

5.2. Витрати на доставку при поверненні товару несе Покупець, крім випадків, коли товар повертається з вини Інтернет-магазину, а саме: Товар не відповідає замовленню або Товар неналежної якості.

5.3. Продавець не несе відповідальності за затримку доставки товару з вини кур’єрської служби.

5.4. Покупець зобов’язаний упевнитися у цілісності упаковки під час отримання Товару у кур’єрській службі. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник кур’єрської служби. Продавець не несе відповідальність за пошкодження Товару у випадку пошкодження пакування для транспортування.

5.5. При отриманні Товару на складі кур’єрської служби, від кур’єра, Покупець зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником кур’єрської служби. При можливості, недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов’язаний повідомити Продавця про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару протягом встановлених діючим законодавством строків, заповнивши при бланк повернення Товару.

5.6. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, Товар вважається отриманим у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

 1. Гарантійні умови

6.1. На Товар надається гарантія згідно положень чинного законодавства.

6.2. Строк гарантії обчислюється з дня придбання товару, який вказується у відповідному документі (квитанція, гарантійний талон тощо), якщо інше не встановлено законодавством.

 1. Повернення Товару та оплати

7.1. Повернення Товару належної та неналежної якості здійснюється згідно положень діючого в Україні законодавства.

7.2. У разі, якщо товар не відповідає очікуванням Покупця, він має право повернути товар протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту його отримання при дотриманні умов, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів».

7.3. Повернення Товару здійснюється Покупцем за наступними реквізитами: відділення кур’єрської служби «Нова пошта» №256, місто Київ, ТОВ «Альфа-Метал-Компані» тел.: +38(099)0075477 або безпосередньо в бутику за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 103 (ТРЦ «Атмосфера»).

7.4. Обов’язковою умовою повернення є відправлення разом з Товаром заповненого бланку заяви на повернення, що передається разом з Товаром. Продавець має право не приймати повернення, у випадку ненадіслання Покупцем підписаної власноруч заяви на повернення.

7.5. Кошти за Товар повертаються Покупцю протягом строку та у спосіб, встановлений діючим законодавством.

 1. Захист персональних даних

8.1. Під персональними даними Сторони розуміють зокрема, але не виключно: прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону, адресу доставки, адресу електронної пошти, дату народження, перелік замовлень, паспортні дані, реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо.

8.2. Продавець зобов’язується обробляти, зберігати та використовувати персональні дані покупців з дотриманням норм діючого законодавства.

8.3. Якщо законному представнику неповнолітньої особи стало відомо, що персональні дані неповнолітньої особи стали відомі Продавцю, законний представник неповнолітньої особи повинен негайно повідомити про це Продавця, звернувшись із заявою про видалення таких даних.

 1. Інші положення

9.1. Продавець має право без попереднього повідомлення змінити умови Договору в односторонньому порядку, оприлюднивши нову редакцію Договору на Сайті. Нова редакція Договору набирає чинності з моменту публікації та поширюється на всі відносини, що виникли між Адміністратором та Покупцем до дати публікації.

9.2. Невід’ємною частиною Договору є всі інші регламенти, документи, інструкції, умови, розміщені на Сайті.

9.3. Покупець має право видалити свій профіль та всі відомості про нього, звернувшись до Продавця.

9.4. Продавець залишає за собою право самостійно розірвати Договір та видалити профіль Покупця у випадку наявності обґрунтованої підозри, що дії Покупця мають ознаки зловживання, шахрайства, або можуть зашкодити інтересам інших покупців. Покупцю про факт видалення надсилається повідомлення за відомими Продавцю контактними даними.

9.5. Єдиним погодженими Сторонами засобом відшкодування шкоди, яке надається Покупцю, є надання Покупцю права відмовитися від отримання і прийняття відповідного Товару та вимагати повернення сплаченої за нього вартості, а також вартості доставки Товару до пункту видачі.

9.6. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що Сторони дійшли згоди щодо всіх істотних умов договору, а договір, правові наслідки, що обумовлені ним, описані результати його виконання, відповідають реальним очікуванням Сторін.

 1. Реквізити
Продавець:

ТОВ «Альфа-Метал-Компані»

Юридична адреса: 08132, Київська область,

м. Вишневе, вул. Київська, 8Д;

р/р UA523204780000026004924861129 в АБ Укргазбанк, м. Київ

МФО 320478

Ідентифікаційний код 34202711;

Витяг з реєстру платників ПДВ №1610134502833;

ІПН: 342027112337;

Тел. (044) 498 12 69

 

 

 

                   

 

 

 

ПОДАРУНКОВИЙ сертифікат

Положення

про придбання та використання подарункового сертифікату в магазинах «JOHN RICHMOND»

 1. Загальні положення.

1.1. Вказане положення (далі також – «Положення») є єдиним офіційно затвердженим Товариством з обмеженою відповідальністю «Альфа-Метал-Компані» (далі також – «Продавець») положенням придбання та використання дієздатною особою (далі також –«Споживач») Подарункового сертифікату у магазині «JOHN RICHMOND» (далі також – «Магазин»).

1.2. Подарунковий Сертифікат» (далі – «Сертифікат») – матеріальний носій, випущений у формі кам’яної таблички, на лицевій стороні якого вказана назва бренду, номінал, адреса магазину, посилання на сторінки Магазину в соціальних мережах Instagram та Facebook, а на зворотній стороні – унікальний код, що діє протягом періоду, встановленого цим Положенням та надає право на активацію Сертифікату та право отримання товарів в межах номіналу Сертифікату. Сертифікат не є платіжним засобом або платіжним документом.

1.3. Сертифікат підлягає використанню в магазині Продавця «JOHN RICHMOND», який знаходиться за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера» (далі також – «Магазин»).

1.4. Сертифікат вважається Продавцем завдатком, а придбання Сертифікату означає надання споживачем згоди придбати в Магазині товар на умовах, визначених Положенням.

1.5. Передаючі цей сертифікат третій особі на власний розсуд, споживач зобов’язується повідомити цю особу про Положення. Третя особа, використовуючи сертифікат надає згоду та зобов’язується сумлінно дотримуватись Положення.

 1. Придбання сертифікату.

2.1. Сертифікат можна придбати в Магазині, який знаходиться за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера».

2.2. Сертифікат випущений в номіналах:

– 5000,00 грн.;

– 10000,00 грн.;

– 25000,00 грн.;

– 50000,00 грн.

Кількість сертифікатів обмежена.

Продавець залишає за собою право змінювати кількість сертифікатів, додавати нові номінали. При цьому, всі реалізовані Сертифікати залишаються чинними до закінчення строку їх дії.

2.3. Сертифікат реалізується за вартістю номіналу. На вартість Сертифікату не впливають знижки, програми лояльності Магазину тощо.

2.4. Сертифікат активується на наступний робочий день після його реалізації.

 1. Використання сертифікату.

3.1. Сертифікат може бути обміняний на будь-який товар, що реалізується Продавцем в Магазині за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера».

3.2. Сертифікат може бути використаний лише один раз і лише в Магазині за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера».

3.3. Під час здійснення покупки шляхом використання Сертифікату, Сертифікат підлягає вилученню касиром.

3.4. Грошовий еквівалент Сертифікату не виплачується.

3.5. Якщо вартість обраного споживачем товару вища за номінал Сертифіката, споживач має сплатити різницю між вартістю товару і номіналом Сертифіката. Якщо вартість обраного товару є меншою за номінал Сертифіката, різниця між вартістю покупки і номіналом Сертифіката споживачу не видається.

3.6. Сертифікат не підлягає обміну або поверненню.

3.7. Сертифікат дійсний протягом шести місяців з дати реалізації та не підлягає продовженню. Перевірити строк дії сертифікату можна за телефоном +380990075477 (тарифікація згідно умов оператора Споживача) або електронною поштою info@johnrichmond.com.ua.

3.8. Після спливу строку дії Сертифікату, він не підлягає використанню.

3.9. Скориставшись Сертифікатом, споживач отримує розрахунковий документ на товар, аналогічний документу, що складається при звичайному продажу.

 1. Інші умови.

4.1. Купуючи Сертифікат та подаючи його на використання, або передаючи третій особі, споживач підтверджує, що ознайомлений з Положенням, погоджує його та зобов’язується виконувати та попереджувати про його наявність третю особу, якій передає Сертифікат. Третя особа, яка отримала Сертифікат та подає його на використання підтверджує, що ознайомлена з Положенням, погоджує його та зобов’язується виконувати.

4.2. Поширення Положення та доведення до відома Споживачів здійснюється Продавцем шляхом публікації на офіційному сайті https://johnrichmond.com.ua/. Відповіді на питання щодо Положення можна отримати за телефоном +380990075477 (тарифікація згідно умов оператора Споживача) або електронною поштою info@johnrichmond.com.ua.

4.3. Невід’ємною частиною Положення є всі інші регламенти, документи, інструкції, умови, розміщені на офіційному сайті Продавця – https://johnrichmond.com.ua/, що прямо або опосередковано регулюють відносини Продавця, Споживача та третіх осіб, які виникають щодо Сертифікату.

4.4. Продавець має право без попереднього повідомлення змінити умови Положення в односторонньому порядку, оприлюднивши нову редакцію на сайті https://johnrichmond.com.ua/. Нова редакція Положення набирає чинності з моменту публікації та поширюється на всі відносини, що виникли між Продавцем, Споживачем та третіми особами після публікації.

4.5. Купуючи Сертифікат, подаючи його на використання, Споживач, третя особа підтверджують, що їм відомі всі істотні умови Публічної оферти та Положення, розміщених на сайті https://johnrichmond.com.ua/, а договір, правила, правові наслідки, що обумовлені ним, описані результати його виконання, відповідають реальним очікуванням.

4.6. Реквізити Продавця: 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 8Д. Ідентифікаційний код 34202711. Витяг з реєстру платників ПДВ №1610134502833. ІПН: 342027112337. р/р UA523204780000026004924861129 в АБ УКРГАЗБАНК, м. Київ. Тел. (044) 498 12 69. електронна пошта info@johnrichmond.com.ua.

 

Select language: EN IT RU UK
JOHN RICHMOND © 2020 ALL RIGHTS RESERVED