John Richmond презентує перший дивовижний показ у Китаї

Міланський бренд з англійським походженням, привіз ДНК рок-н-ролу в Шанхай, на показ «Destroy Disorientate Disorder», який проходив у готелі «Arnardi».
6 квітня 2021 року дизайнер презентував колекцію Осінь-Зима 21/22 на шанхайському подіумі.

Показ проходив в одній з найгарячіших точок міста, з чудовими гостями, а саме з багатогранним творцем Gilian Chung та акторами Wallace Chung and He Hongshan. На заході було присутньо більш ніж 500 музичних виконавців, що свідчить про давнє захоплення дизайнера до рок-н-ролу.

Це перший показ John Richmond на території Китаю, але після підписання угоди з групою «White» та відкриття свого першого виставкового залу в Шанхаї (у січні 2020 року) бренд готується продовжити міжнародну експансію.
Колекція John Richmond FW21-22 черпає натхнення з різних джерел, враховуючи початок 70-х, стиль байкера, елементи гранжу та рок-н-ролу, поєднавши їх зі спортивним стилем у повсякденні образи.

Насичені відтінки фіолетового, тони помаранчевого та слонової кістки 70-х років переплітаються з яскравими відтінками рожевого та жовтого для ідеального повноцінного образу.
Джон Річмонд дивиться на Схід, а бренд інвестує в міжнародний розвиток та розширення.

Select language: EN IT RU UK
JOHN RICHMOND © 2020 ALL RIGHTS RESERVED