Прес-реліз колекції Осінь-Зима 2021/2022

Презентуємо прес-реліз сезону AW21/22! Для створення колекції джерелом натхнення був початок 70-х років, час – натхненний рок-іконами та стилем Biba, які вкоренилися у стилі Art Deco.
Байкерський стиль з елементами Grange та Rock-n-Roll, для створення бунтарського вигляду, яким володіє лейбл.

Нова ера, яка формує одяг майбутнього, інтегруючи спортивний одяг у повсякденні речі. Насичені барви фіолетового, тони помаранчевого та слонової кістки 70-х років поєднуються з яскравими рожевими та жовтими відтінками, створюючи авангардний та сучасний образ.

Дух 70-х присутній в романтичних силуетах, об’ємних рукавах та квіткових узорах у стилі Art Deco для бунтарського романтизму, який лейбл майстерно створює. Гламур та непокірність відображається у розкішному оксамиті, прикрасах у вигляді черепу та м’якому шовку.
Неперевершений крутий байкерський образ відображається у поєднанні романтичних рюшів, вінтажного леопарду та намальованих від руки архівних відбитків Річмонда кінця 80 -х, що створює відчуття ручної роботи та представляє індивідуальний стиль.
Силуети оверсайз, великі та м’які светри, ефекти потертості – все це складові елементи, які необхідні для створення неповторного зовнішнього вигляду.
Геометрична графіка та сміливі кольори створюють сучасні та сексуальні ексклюзивні вироби, які віддзеркалюють сучасні тенденції та доповнюють як романтичну, так і гранж сторону цього сезону.

Колекція, яку дизайнер створює зі своїм стилем та еклектизмом, поширюється та живе, завдяки англійському фотографу Rankin, редактору глянцю «Hunger» та засновника журналу «DAZED».
Більш детально з колекцією Ви можете ознайомитись за посиланням на показ у Китаї

Select language: EN IT RU UK
JOHN RICHMOND © 2020 ALL RIGHTS RESERVED